קורסים זמינים

114035\114038 - מעבדה לפיזיקה 3\3מפ' - גלים - אביב

  • מורה: ארנסט אוז'נסקי

114021\114030\114034\114082 - מעבדה לפיזיקה 2\2מ\2מח\2מפ - אביב

  • מורה: דמיטרי שישקין

מעבדה לפיזיקה 5ת\6ת\מתקדמת - אביב תשפ"ד

  • מורה: אנטולי גולדמן
  • מורה: יוליה פריזאנט

114021\114030\114034\114082 - מעבדה לפיזיקה 2\2מ\2מח\2מפ - חורף

  • מורה: ארנסט אוז'נסקי
  • מורה: אליה בלומנטל
  • מורה: אנטולי גולדמן
  • מורה: איגור גיטלמן
  • מורה: טלי לוי
  • מורה: מיכאל ניטישינסקי
  • מורה: איריס פסוינטר
  • מורה: יוליה פריזאנט
  • מורה: יבגני קולונסקי
  • מורה: תום רשף-ישראלי

114032 - Physics Laboratory 1 - International School

  • מורה: יוליה פריזאנט
  • מורה: יבגני קולונסקי

Physics Laboratory 2 - International School - 114082

  • מורה: יוליה פריזאנט
  • מורה: יבגני קולונסקי
  • מורה: דמיטרי שישקין

מעבדות לפיסיקה 2

  • מורה: אליה בלומנטל
  • מורה: אנטולי גולדמן
  • מורה: טלי לוי
  • מורה: מיכאל ניטישינסקי
  • מורה: יבגני קולונסקי

114035\114038 - מעבדה לפיזיקה 3\3מפ' - גלים - חורף

  • מורה: ארנסט אוז'נסקי
  • מורה: אנטולי גולדמן
  • מורה: יבגני קולונסקי

114034\114038 - פרויקטים של 2מפ ו3מפ - חורף

  • מורה: ארנסט אוז'נסקי
  • מורה: אנה אייל
  • מורה: אליה בלומנטל
  • מורה: אנטולי גולדמן
  • מורה: דורון הר-לב
  • מורה: טלי לוי
  • מורה: מיכאל ניטישינסקי
  • מורה: יוליה פריזאנט
  • מורה: עמית קניגל

מעבדה 5ת\6ת\מתקדמת - חורף תשפ"ד

  • מורה: אנטולי גולדמן
  • מורה: בר כהן
  • מורה: מיכאל ניטישינסקי
  • מורה: אנטון סבירסקי
  • מורה: עמיר-חנוך פיגנבוים
  • מורה: יוליה פריזאנט
  • מורה: יעקב קרסיק

114020 - מעבדה לפיסיקה 1מ' - חורף

  • מורה: דניאל אבקין
  • מורה: מתן בורנובסקי
  • מורה: מתן גראואר
  • מורה: אקטרינה דיקריוב
  • מורה: גבריאל ויינרוט
  • מורה: הדיל חמיס
  • מורה: ג'וליה סאלח-נאטור
  • מורה: ג'ף סטיינהאור
  • מורה: יוליה פריזאנט
  • מורה: לריסה קולוסקוב
  • מורה: רומן קוליאדה
  • מורה: נתן קראיב
  • מורה: תום רשף-ישראלי

114037 - מעבדה לפיסיקה 4מח' - חורף

  • מורה: אנטולי מלר
  • מורה: יוליה פריזאנט
  • מורה: מכאל רזניקוב

114032/114081 - מעבדה לפיסיקה 1/1ח' - חורף

  • מורה: דניאל אבקין
  • מורה: ארנסט אוז'נסקי
  • מורה: גלעד בנסקי
  • מורה: איגור גיטלמן
  • מורה: מתן גראואר
  • מורה: שלומית טרם
  • מורה: יוליה פריזאנט
  • מורה: לריסה קולוסקוב
  • מורה: דמיטרי שישקין